do ustalenia

Aktualna praca w Holandii na produkcji serów w fabryce Almere 2015

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Almere
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 8 lipca 2015 00:51

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji serów w fabryce. Zatrudnienie w Almere dla osób ze znajomością języka angielskiego na stałe. Zapewnione zamieszkanie, ubezpieczenie oraz dojazdy do pracy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny w fabryce serów

Lokalizacja: Almere, Zwolle lub Arnhem

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pomoc na produkcji w fabryce serów.
  • Zadania mogą dotyczyć kontrolowania jakości, przenoszenia serów, krojenia, pakowania.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane aplikacje od osób poniżej 21 roku życia
  • gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia na terenie Holandii
  • czynne prawo jazy kat.B

Zapewniamy:

  • legalną pracę w Holandii
  • zatrudnienie długotrwałe – nie jest to praca tymczasowa ani sezonowa
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • zapewnione jest ubezpieczenie oraz zamieszkania
  • pracodawca zapewnia dojazdy między kwaterą a miejscem zatrudnienia
  • wynagrodzenie w euro przelewane terminowo – raz na tydzień na konto pracownika
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości kontaktowej z załączeniem CV w języku angielskim na adres: praca@abflex.pl

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: SERY 2015

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2423gl/

ID ogłoszenia: 711559be16e9817f

ilość wszystkich wyświetleń: 1290, dzisiaj: 3