do ustalenia

Aktualna praca w Norwegii na produkcji soków bez języka od zaraz Vestfold

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Vestfold
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2015 02:32

Oferujemy pracę w Norwegii od zaraz dla chętnych bez znajomości języka norweskiego na produkcji soków naturalnych-ekologicznych. Ogłoszenie z Vestfold dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Vestfold, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Ogłoszenie dotyczy pracy w Norwegii na produkcji w fabryce soków ekologicznych.
  • Zadania przydzielane są ze względu na predyspozycje osób zatrudnionych, np.: przygotowanie warzyw i owoców, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, kontrolowanie jakości, praca przy napełnianiu butelek i kontroli zamknięcia.
  • Obowiązkiem będzie również dbanie o porządek i sprzątanie pomieszczeń po pracy i dezynfekowanie maszyn

Oczekiwania:

  • możliwość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność dobrego rozplanowania sobie czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • bezproblemowa praca w grupie, bezkonfliktowość
  • osoby uczciwe, obowiązkowe
  • pozytywne nastawienie
  • pełna mobilność

Oferujemy:

  • praca 4 dni tygodniowo (poniedziałek, wtorek, czwartek oraz niedziela)
  • zapewnione ok. 25-30 godzin pracy
  • możliwość wypracowywania dodatkowych godzin w inne dni

Aplikacja:
Na państwa zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym:
matthew@essentially.no z dopiskiem “PRODUCTION WORKER”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-produkcji-sokow-tloczonych-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-vestfold/

ID ogłoszenia: 147552d8cbc8eedc

ilość wszystkich wyświetleń: 3315, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Aktualna praca w Norwegii na produkcji soków bez języka od zaraz Vestfold”

  1. Witam jastem zainteresowany tym ogloszeniem ..mam duze doswiasczenie naprodukci w branzy spozywczej jak i motoryzacyjnej uprawnienia na wozki jezdniowe jak i na cnc obrabiarki takze maszyny nie sa mi opce moj nr .tel 737318317.pozdrawiam

  2. Witam Jestem Bardzo Zainteresowany Państwa Oferta Pracy Proszę O Pilny Kontakt. Tel 512542112 . Pozdrawiam

  3. Witm jestem zainteresowana państwa ofertą pracy batdzo proszę o odpowiedź jestem dyspozycyjna i obowiazkowa j angelski komunikatywny