0,00

Amsterdam Holandia praca fizyczna na magazynie operator wózka widłowego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 11 stycznia 2017 00:06

Aktualna oferta dotycząca fizycznej pracy w Holandii na magazynie zlokalizowanym w Amsterdamie na stanowisku operatora wózka widłowego. Zatrudnienie przy rozładunku i załadunku towarów.

OPIS STANOWISKA:
Praca na magazynie. Załadunek i rozładunek. Praca na czołowych i bocznych wózkach widłowych.

WYMAGANIA:
-Certyfikat na wózki widłowe
-Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
-Doświadczenie w pracy na wózku widłowym
-Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

OFERUJEMY:
-Transport z Polski do Holandii oraz z miejsca zakwaterowanie do zakładu pracy
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Zakwaterowanie
-Obsługę kadrowo-administracyjną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych pod adres: praca@sbaeuro.pl z dopiskiem w temacie maila: WÓZEK WIDŁOWY.

KRAZ 520

ID ogłoszenia: 6475874d594a5cff

ilość wszystkich wyświetleń: 1418, dzisiaj: 1