9,50 - 11,50 GBP brutto/h

Anglia praca bez języka dla par pakowanie kawy od zaraz Bradford 2023

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Długość umowy: 3 miesiące lub dłużej
  • Opublikowany: 10 czerwca 2023 00:23

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Anglii 2023. Zatrudnienie w Bradford UK dla par pakowaczy od zaraz przy pakowaniu kawy. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bradford.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP brutto na godz. dla osób bez języka albo 11,50 GBP brutto na godz. dla osób ze znajomością angielskiego.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie zestawów promocyjnych – słoik kawy oraz kubeczek z logotypem producenta i inne gadżety;
  • wkładanie zestawów do kartonu i zamykanie opakowań;
  • zabezpieczanie niektórych partii przed kradzieżą.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na przynajmniej 3 miesiące;
  • szybkie tempo pracy;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • atutem będzie znajomość języka;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • pozytywne nastawienie do ludzi i bezkonfliktowość;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie około 50 GBP na tydzień od osoby za pokój;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

red-dot@gmx.co.uk z podaniem  tytułu: „Pakowanie kawy Bradford 06/23”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-anglia-dla-par-przy-pakowaniu-kawy-bez-znajomosci-jezyka-bradford-2023/

ID ogłoszenia: 219648366fc4f96b