8,80 GBP/h brutto

Anglia praca bez znajomości języka na produkcji keczupu od zaraz Portsmouth

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Portsmouth
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 29 maja 2017 00:26

Od zaraz dam pracę w Anglii dla osób bez znajomości języka w fabryce z Portsmouth. Zatrudnienie dla Polaków na produkcji keczupu. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Portsmouth, Anglia
Stawka godzinowa: 8,80 GBP na godzinę pracy brutto
Rozpoczęcie: od zaraz
Wakaty: 2

Obowiązki:

  • odpowiednie przygotowywanie składników – pomidorów i papryki do produkcji przecierów
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych służących do mielenia oraz rozdrabniania warzyw
  • kontrola jakości
  • pakowanie gotowych wyrobów
  • układanie towarów na paletach i zabezpieczanie ich folią

obsługa wózka paletowego do przemieszczania gotowych produktów

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji żywności
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym będzie dodatkowym atutem
  • zdolność do pracy w grupie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • pracowitość, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • możliwość wyjazdu na przynajmniej 3 miesiące

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 90 GBP w pokojach 2-3 osobowych lub 110 GBP w jednoosobowym za tydzień
  • pracę w nowoczesnej fabryce produkcyjnej
  • pracę od zaraz
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w ustalonym terminie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pakiet świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres poniższy:

  • reddot-recruitment@gmx.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „produkcja Portsmouth 06/17″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-keczupu-od-zaraz-2017-portsmouth/

ID ogłoszenia: 38592171ab6cff7