7,20 GBP/h brutto

Anglia praca bez języka przy pakowaniu czekolady od zaraz Liverpool

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 1 października 2014 20:57

Producent czekoladek szuka pakowaczy bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii na produkcji pralinek. Oferta z Liverpoolu na linii produkcyjnej przy pakowaniu i kontroli jakości produktów spożywczych.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Anglia, Liverpool
Wynagrodzenie: 7,20 GBP/h brutto

Zadania:
Zatrudniony będzie odpowiedzialny za:
– pakowanie pralinek do odpowiednich opakowań
– kontrolowanie stałego przebiegu produkcji
– dbanie o jakość wyrobów czekoladowych
– możliwa również praca ręczna przy ozdabianiu pralinek

Wymagania:
– zdolności manualne
– sprawne dłonie
– przestrzeganie zasad BHP
– dokładność, precyzja
– posiadanie doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku
– umiejętność pracy zespołowej
– gotowość do wyjazdu za granicę od zaraz na 3 miesiące

Oferujemy:
– podpisanie umowy z pracodawcą
– zatrudnienie na 3 miesiące
– możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
– najlepszym pracownikom oferujemy pracę na dłuższy okres
– na miejscu obecność polskiego koordynatora
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do zgłaszania swojej kandydatury za pomocą maila: uk-employment@europe.com w tytule proszę umieścić: pakowanie czekoladek Liverpool.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/anglia-praca-od-zaraz-pakowanie-czekolwadek-bez-znajomosci-jezyka-liverpool/

ID ogłoszenia: 217542c40bd57baf

4 komentarze na “Anglia praca bez języka przy pakowaniu czekolady od zaraz Liverpool”

  1. Katarzyna Miśkiewiczx na 15 stycznia 2015 @ 10:38

    Proszę o podanie innego maila ponieważ wyskakuje błąd że mail jest błędny
    Pozdrawiam

  2. Pakowanie czekoladek na 21 stycznia 2015 @ 14:54

    Podaje 2 mail .Pozdrawiam ,proszę o kontakt Katarzyna R. Pakowanie Czekoladek liverpool

  3. Proszę o kontakt 07513273000