9,85 GBP na godz.

Anglia praca bez znajomości języka dla par pakowanie ciastek od zaraz w Birmingham UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy lub dłużej
  • Opublikowany: 16 października 2021 01:29

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Birmingahm dla par bez języka przy pakowaniu ciastek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: 9,85 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa, ale powtarzalna praca wykonywana przy taśmie produkcyjnej;
  • zadaniem będzie układanie ciastek w stosy po 12 albo 18 sztuk, a następnie wkładanie ich do maszyny pakującej;
  • jedna z osób może zostać oddelegowana do obsługiwania maszyny po wcześniejszym przeszkoleniu.

Wymagania:

  • u jednej osoby na cztery przynajmniej podstawowa znajomość języka;
  • posiadanie doświadczenia na produkcji spożywczej;
  • atutem będzie znajomość systemu HACCP;
  • dyspozycyjność od zaraz na pół roku;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • przyjazne nastawienie do ludzi i pracy, bezkonfliktowość;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie tymczasowe;
  • umowę z agencją pośrednictwa;
  • darmowe zakwaterowanie – pokoje oddzielne dla par;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: uk.employment@europe.com z tytułem wiadomości: „pakowanie ciastek Birmingham październik 2021”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-ciastek-w-birmingham/

ID ogłoszenia: 890616850eb1e171