9,85 GBP brutto/h

Anglia praca bez znajomości języka dla par produkcja kanapek od zaraz Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 3 stycznia 2023 00:48

Dla par aktualna od zaraz praca w Anglii. Zatrudnienie w Londynie na produkcji kanapek również bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zostanie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,85 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana w pozycji siedzącej przy taśmie produkcyjnej;
  • zadaniem będzie składanie kanapek na podstawie instrukcji;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • posiadanie aktualnych badań do celów sanitarnych;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej albo w gastronomii;
  • mile widziana znajomość angielskiego;
  • brak uzależnień;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z dostępem do Internetu i łazienką;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności w UK;
  • wypłatę bezpośrednio na konto pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: smartwork.uk@yahoo.com z dopiskiem: produkcja Sandwichy Londyn 01/23

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-anglii-bez-jezyka-od-zaraz-produkcja-kanapek-w-fabryce-z-londynu/

ID ogłoszenia: 38863b300459a6f0