8,50 GBP brutto/h

Anglia praca bez znajomości języka na produkcji rowerów od zaraz Wakefield

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Wakefield
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2016 03:37

Producent rowerów MTB z Wakefield zatrudni od zaraz 4 osoby do pracy w Anglii. Zatrudnienie na produkcji przy montażu elementów. Oferta bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Wakaty: 4

Wynagrodzenie: 8,50 GBP na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Wakefield, Anglia

Obowiązki:

  • praca manualna związana z samodzielnym montażem kolejnych elementów rowerów za pomocą narzędzi ręcznych oraz specjalistycznych elektronarzędzi

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy jako serwisant rowerowy
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • sprawność fizyczna i manualna
  • spostrzegawczość
  • dokładność
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • brak nałogów
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • pierwszą umowę próbną na okres 3 miesięcy podpisaną z agencją pracy, później możliwość przedłużenia bezpośrednio u brytyjskiego pracodawcy
  • pensje wypłacane raz na tydzień
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • agencja pracy na pierwszej umowie oferuje zakwaterowanie w cenie 80 GBP tygodniowo

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na poniżej podany adres:

  • red-dot@gmx.co.uk

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Produkcja Wakefield 08/16″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-przy-produkcji-rowerow-bez-znajomosci-jezyka-wakefield/

ID ogłoszenia: 29657b32c7c6a58f

ilość wszystkich wyświetleń: 1863, dzisiaj: 1