8,50-9,50 GBP/h

Anglia praca bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu lodów Nottingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Nottingham
  • Opublikowany: 11 lipca 2019 01:43

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii przy pakowaniu lodów w fabryce z Nottingham. Zatrudnienie skierowane do pakowaczy bez znajomości języka na czas określony do końca września 2019.

Stanowisko: Pakowacz – pracownik produkcji

Pensja: dla osób bez języka 8,50 GBP/h brutto dla osób z językiem angielskim 9,50 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Miasto: Nottingham, Anglia

Umowa: do końca września 2019

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w pozycji stojącej przy taśmociągu
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości oraz pakowanie deserów lodowych
  • zadania wykonywane są na hali produkcyjnej w temperaturze ok 2 do -4 stopnie Celsjusza

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, sumienność
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • dostępność od zaraz
  • brak nałogów
  • możliwość pracy w warunkach chłodniczych
  • gotowość do pracy również w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • umowę na czas określony – od zaraz do końca września 2019
  • pracę za pośrednictwem brytyjskiej agencji pośrednictwa pracy
  • płatne zakwaterowanie w cenie 45 GBP za tydzień od osoby
  • opcja podjęcia wspólnej pracy i zamieszkania dla par, zakwaterowanie to koszt 75 GBP/tydzień
  • pełne wsparcie przy formalnościach i zorganizowaniu przejazdu
  • możliwość podjęcia pracy przy innych projektach

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „Desery Nottingham 07/2019”.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-lodow-w-nottingham-uk/

ID ogłoszenia: 3665d24d9adac9d5