8,20-9,20 GBP/h brutto

Anglia praca bez znajomości języka pakowanie kawy i kubka od zaraz Bradford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 5 stycznia 2017 02:42

Ogłoszenie pracy w Anglii przy pakowaniu kaw oraz kubków w zestawy prezentowe. Oferta 2017 aktualna od zaraz z Bradford dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz
Miejsce: Bradford, Anglia
Zarobki: 8,20 GBP na godzinę dla osób bez znajomości języka i 9,20 GBP dla osób które umieją porozumiewać się w języku angielskim
Wakaty: 4
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • pakowanie kawy oraz kubka z logiem marki
  • wkładanie zestawu do plastikowych wytłoczek a te z kolei do opakowań kartonowych
  • montaż zabezpieczeń antykradzieżowych

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • komunikatywność
  • mile widziane zgłoszenia od par, małżeństw lub członków rodziny
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zdolność do pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie na miejscu w komfortowych warunkach
  • wysokie zarobki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Pakowanie kawy Bradford 01/17″ należy przesłać na adres:

  • red-dot@gmx.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-anglii-pakowanie-kawy-z-kubeczkiem-od-zaraz-w-bradford/

ID ogłoszenia: 681586ae2f90a2ba

5 komentarzy na “Anglia praca bez znajomości języka pakowanie kawy i kubka od zaraz Bradford”

  1. Sylwia 1991 na 6 stycznia 2017 @ 11:22

    Witam serdecznie. Wraz z moim chlopakiem jestesmy gotowi podjac prace od zaraz. Bylabym wdzieczna gdybysmy dostali szanse aby sie wykazac. Jestesmy młodzi i szybko wszystkiego sie uczymy. Prosze o kontakt telefoniczny gdybym mogła wyslac nasze CV
    500115610
    572871808
    Serdecznie pozdrawiam
    Sylwia Młynarczyk
    Andrzej Grzemski

  2. mariusz.kuc na 8 stycznia 2017 @ 14:02

    witam jestem osobą niesłyszącą jestem zainteresowany tą pracą z moją dziewczyną

  3. Dariusz Okon na 13 stycznia 2017 @ 20:25

    Witam jestem w uk rok czasu rozmawiam po angielsku, mam doświadczenie z poprzednich prac.Mogę zacząć pracę już po niedzieli. 07440399421 a to mój numer. Jeżeli trzeba prześlę cv. Pozdrawiam. Dariusz Okon

  4. Szczepan00047 na 16 stycznia 2017 @ 09:38

    Witam. Wraz z braćmi ( 3 osoby) jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Jesteśmy gotowi podąć pracę od zaraz. Znajomość języka angielskiego komunikatywna. Adres e-mail Szczepan00047@gmail.com tel: 513 026 951 prosimy o szybki kontakt.

  5. Wojtek.lochajewski na 8 marca 2017 @ 17:12

    witam. czy praca jest aktualna ? jestem zainteresowany podjęciem współpracy od zaraz. moje CV mogę wysłać bez problemu. poproszę maila. dziękuję