do ustalenia

Anglia praca bez znajomości języka przy pakowaniu owoców Evesham od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Evesham
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 stycznia 2015 05:17

Przetwórnia z Evesham szuka od zaraz osób bez znajomości języka angielskiego. Praca w Anglii dla Polaków przy pakowaniu owoców na linii produkcyjnej oraz kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Evesham
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– sortowanie produktów
– zajmowanie się kontrolą jakości
– pakowanie owoców
– przygotowywanie towaru do wysyłki

Wymagania:
– zatrudnienie dla Polaków zamieszkujących w Anglii
– gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy (start już 20 stycznia)
– mile widziana znajomość języka angielskiego na każdym poziomie
– rzetelność, skrupulatność, samodyscyplina, zaangażowanie, punktualność
– odpowiedzialne podchodzenie do obowiązków
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem podczas rekrutacji

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz na angielskich warunkach
– od kwietnia zatrudnienie wyłącznie na nocki natomiast od maja zmiana dzienna
– szkolenia dla pracowników
– wdrożenie w system działania firmy
– pracę w międzynarodowej firmie
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: adrian.kaminski@backupstaff.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-owocow-od-zaraz-evesham/

ID ogłoszenia: 22454bc769226503

9 komentarzy na “Anglia praca bez znajomości języka przy pakowaniu owoców Evesham od zaraz”

  1. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt :akkna34@ gmail.com

  2. mam 8 letnie doswiadczenie w fabryce chipsów proszę o kontakt kamila.p@buziaczek.pl

  3. Witam. Mam 5 miesiecy doswiadczenia w pracy na pakowaniu,sortowaniu owocow.

  4. Mateusz Ga na 24 stycznia 2015 @ 13:49

    witam mama 29 lat jestem zainteresowany 0048535170048

  5. Jesteśmy zainteresowani wyjazdem prosze o kontakt 721849777 lub 66708902

  6. Witam!
    Jestem zainteresowana ofertą pracy w Angli.Moj email: werikus13@wp.pl
    tel.: 739-413-197

  7. Witam jestem zainteresowany pracą b.sier-93@wp.pl to mój e-mail jestem ambitny , sumienny i pracowity i opanowałem j.angielski w stopniu komunikatywnym

  8. Witam Serdecznie jestem zainteresowany pana ofertą . Bardzo proszę o kontakt .

  9. Witam jestem zainteresowany mieszkam w Dudley wiec blisko do pracy nie mam doświadczenia ale szybko się uczę jestem odpowiedzialna miła osoba.Mój numer to +44667281131 adres E-mail: damianzuk6@gmail.com