do uzgodnienia

Anglia praca dla par bez znajomości języka pakowanie dań Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 marca 2016 01:34

Ogłoszenie pracy w Anglii dla par na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie od zaraz w Birmingham bez znajomości języka angielskiego przy pakowaniu i kontroli jakości.

Stanowisko: Pakowacz dań gotowych

Miasto: Birmingham, Anglia

Zarobki: do ustalenia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace produkcyjne polegające na pakowaniu, kontroli jakości i obsłudze maszyn
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • praca zgodnie z zasadami BHP
  • samodzielność, pracowitość, zorganizowanie
  • niewymagana znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Anglii dla par
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • pomoc polskojęzycznego pracownika na miejscu
  • początkowo umowa o pracę na okres próbny
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • szkolenie wprowadzające poprowadzone w języku polskim
  • zaliczka możliwa do pobrania po przepracowaniu pierwszego tygodnia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • jobs4u@englandmail.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „pakowanie dań gotowych Birmingham 04/2016″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-anglii-bez-jezyka-pakowanie-dan-gotowych-w-birmingham/

ID ogłoszenia: 16356f97fa8d1aed

1 odpowiedź na “Anglia praca dla par bez znajomości języka pakowanie dań Birmingham”

  1. Nowaczer 1977 na 17 kwietnia 2016 @ 19:03

    Podejmę pracę.Jestem dyspozycyjny
    Marcin07424829823
    Mail:marcinnowak-1977@wp.pl