9,40-10,80 GBP/h brutto

Anglia praca 2018 dla par bez języka produkcja telewizorów od zaraz Leeds

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leeds
  • Opublikowany: 14 czerwca 2018 01:45

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii bez znajomości języka na produkcji – montażu telewizorów LCD. Zatrudnienie 2018 od zaraz w fabryce z Leeds dla par z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Leeds, Anglia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Pensja: 9,40 GBP brutto za godzinę osoby bez języka, 10,80 GBP/h osoby ze znajomością angielskiego

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań produkcyjnych przy montażu w fabryce telewizorów LCD
  • jest to praca manualna
  • do zadań należy również przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie w pudełka kartonowe z gwarancją, zestawem montażowym, przewodami, pilotem i podstawką
  • inne zadania np. paletowanie

Oczekiwania:

  • zręczność
  • umiejętność logicznego myślenia
  • samodzielność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolność do pracy w zespole
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • możliwość pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłatane terminowo
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podjęcia stałej pracy po pomyślnym okresie próbnym
  • opcja pracy w dodatkowo płatnych godzinach nadliczbowych
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie około 180 GBP od osoby i 250 GBP od pary miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem CV, na adres:

  • jobs-4You@englandmail.com z dopiskiem w nagłówku: „produkcja LCD Leeds + imię i nazwisko″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-od-zaraz-praca-anglia-na-produkcji-telewizorow-lcd-bez-jezyka-w-leeds/

ID ogłoszenia: 7125b218735dd23f