7,2-12

Anglia praca fizyczna na magazynie od zaraz i bez doświadczenia Doncaster, Bedford, Northampton, Nottingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Całę UK
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące-nieokreślony
  • Opublikowany: 4 maja 2016 04:20

Poszukiwani magazynierzy do fizycznej pracy w Anglii przy zbieraniu zamówień na magazynach. Zatrudnienie możliwe od zaraz również dla osób bez doświadczenia zawodowego.

OFERTA PRACY TAKŻE DLA CHĘTNYCH Z POLSKI

Poszukujemy dla klientów order pickerów/magazynierów bez doświadczenia do pracy w magazynach wiodących brytyjskich sieci logistycznych m.in w:

Szkocji (Glasgow/Livingston), Anglii: Doncaster, Bedford, Northampton, Nottingham, Stoke-on-Trent i inne miasta.

Transport z i do miejsca pracy, jeśli będzie taka potrzeba, ok. £5 dziennie.
Na miejscu może odbyć się się prosty test weryfikujący podstawową znajomość
j. angielskiego. Wszelkie formalności odbędą się również po angielsku już na miejscu.
Oprócz tego pracodawca ma prawo przeprowadzić testy na obecność alkoholu i narkotyków.

Płaca w zależności od osiąganej normy:

18-25 lat:
£6,70 – £12/h (+bonusy&overtime)
25+ lat:
£7,20 – £12/h (+bonusy&overtime)

Zakwaterowanie płatne.
Obowiązki m.in.:
zbieranie zamówień za pomocą skanera lub słuchawki
przyjmowanie zamówień zewnętrznych
przygotowywanie do wysyłki
inwentaryzacja
zgłaszanie uszkodzeń towaru
utrzymywanie stanowiska pracy w porządku itp.

Wymagania:
znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
doświadczenie nie wymagane (mile widziane)
gotowość do podjęcia pracy 2- lub 3- zmianowej
umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie bez nadzoru
zaangażowanie
zorganizowanie
poczucie odpowiedzialności
dbałość o szczegóły

Oferujemy:
godzinowe wynagrodzenie z tygodniowymi wypłatami
pomoc z znalezieniu zakwaterowania
pomoc w założeniu konta bankowego
praca na pełny etat (40+ godzin)
umowę o pracę tymczasową do 3 miesięcy, po czym możliwość otrzymania kontraktu na czas nieokreślony

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy:
(+44) 07459 838037 cv1@maderecruitment.co.uk

ID ogłoszenia: 4815728bc44b92d9

ilość wszystkich wyświetleń: 884, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez maderecruitment

Ostatnie przedmioty dodane przez maderecruitment »