7.20-9GBP

Anglia praca fizyczna na magazynie w UK od zaraz Northampton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Northamptonshire
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 25 września 2016 07:06

Od października 2016 poszukujemy osób do fizycznej pracy w Anglii na magazynie polegającej na rozładunku towaru i rozkładaniu na regałach. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka.

Start: październik 2016

Zadania:
– rozładunek towaru
– rozkładanie asortymentu na regałach magazynowych
– komisjonowanie
– zbieranie zamówień z użyciem skanera
– pakowanie i przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– gotowość do pracy na nadgodziny i zmiany nocne jeśli będzie taka potrzeba (za wyższą stawkę).
– dobra sprawność fizyczna

Oferujemy:
– zatrudnienia za pośrednictwem agencji
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania (w cenie 60-70 GBP tygodniowo)
– pomagamy z formalnościami na miejscu
– wypłata w formie tygodniówki wypłacana bezpośrednio na konto walutowe pracownika
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na maila: matigot@hotmail.co.uk

ID ogłoszenia: 43957e6c67c4c9cc

ilość wszystkich wyświetleń: 1077, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: matigot
  • Zarejestrowany od: 22 września 2016

Inne przedmioty dodane przez matigot

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez matigot »