7,50-9,37 GBP za godz.

Anglia praca na produkcji kosmetyków Horsham od zaraz dla Polaków

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Horsham
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 maja 2015 17:38

Chętnie zatrudnimy od zaraz pakowaczy do pracy w Anglii na linii produkcyjnej przy pakowaniu kosmetyków. Oferta z Horsham dla 2 Polaków z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik produkcyjny przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Horsham
Wynagrodzenie: 7,50-9,37 GBP za godz.
Liczba stanowisk: 2
Start: od zaraz

Zadania:
– przeprowadzanie kontroli jakości produktów gotowych
– zajmowanie się obsługą maszyn po uprzednim przyuczeniu
– mieszanie ze sobą składników służących do produkcji
– pakowanie wyrobów finalnych do kartonów

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego
– wyjazd od zaraz
– wcześniejsze prace przy pakowaniu kosmetyków
– szybkość, zręczność, punktualność
– dostosowanie się do panujących zasad
– dla osób energicznych
– zapał do pracy
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– podpisanie umowy be pośredników
– dobrą pracę od zaraz
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– płatne nadgodziny w wysokości 9,37 GBP/h
– pomagamy przy szukaniu miejsca do zamieszkania w jak najkorzystniejszej cenie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszeń w formie CV w języku angielskim na maila: s.prokop@jobland.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-na-produkcji-przy-pakowaniu-kosmetykow-od-zaraz-horsham/

ID ogłoszenia: 505558b1833868d

3 komentarze na “Anglia praca na produkcji kosmetyków Horsham od zaraz dla Polaków”

  1. witam jestem zainteresowany oferta pracy moje doswiadczenie to praca na lini produkcyjnej 2lata w fabryce owocow oraz w fabryce salatek jezyk angielski bardzo dobry w mowie i pismie posiadam angielskie konto bankowe oraz national insurance number tel.+48 516-938-963

  2. witam:) jestem studenką i wraz z chłopakiem szukamy pracy:) jesteśmy gotowi do pomocy od około 20 czerwca:) niestety nie mamy możliwosci wyjazdu wczesniej z powodu moich egzaminów na studiach. kontakt mailowy aska166@vp.pl
    pozdrawiamy Joanna i Wojciech

  3. jestem zainteresowana ta oferta pracy czy jest ona aktualna prosze o odp pozdrawiam mariola