7,60 GBP/h

Anglia praca od zaraz bez znajomości języka 2016 na produkcji lodów Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2016
  • Długość umowy: 3-6 miesięcy
  • Opublikowany: 28 grudnia 2015 01:51

Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w fabryce na produkcji lodów. Ogłoszenie pracy w Anglii (Londyn) od stycznia 2016 na minimum 3 miesiące z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik na produkcji lodów

Lokalizacja: Londyn, UK

Liczba stanowisk do obsadzenia: 5

Termin: od stycznia 2016

Stawka godzinowa: 7,60 GBP/h

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie przydzielona do nieskomplikowanych prac produkcyjnych w fabryce lodów. Do zadań należeć będzie pakowanie, obsługiwanie maszyn po odpowiednim szkoleniu, kontrola jakości, itp. Praca wykonywana jest w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • możliwość wyjazdu na okres minimum 3 miesięcy

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki z możliwością otrzymania premii za wydajność
  • zorganizowane odpłatne zakwaterowanie w wynajętych kwaterach
  • wsparcie w kwestiach urzędowych
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Anglii

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • uk-employment@europe.com z dopiskiem: „produkcja lodów, Londyn 01.2016”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-od-zaraz-na-produkcji-lodow-bez-jezyka-londyn-2016/

ID ogłoszenia: 517567aaf5fde67b

4 komentarze na “Anglia praca od zaraz bez znajomości języka 2016 na produkcji lodów Londyn”

  1. peetamalark na 28 grudnia 2015 @ 11:31

    Już kiedyś wysłałem tam ogłoszenie, jak i na inne. Na tej stronie, nikt nie odpowiedział mnie jak i innym ludziom, czasem myślę że ta strona to jeden wielki przekręt.

  2. anna tomczyk na 29 grudnia 2015 @ 22:53

    Witam. Ja z moim chłopakiem i znajomym jesteśmy zainteresowani pracą. Mamy konto bankowe w Anglii. Pracowaliśmy jakieś 3 lata w Anglii przy zbiorze truskawek. Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Nie byliśmy karanie, nie mamy żadnych nawyków. Ja w Polsce byłam jako sprzedawca, szybko się uczymy. mój numer tel 505629919 lub email aneczka86@op.pl

  3. Grzesiek Matusewicz na 30 grudnia 2015 @ 13:05

    Witam Jestem zainteresowany podjęciem zatrudnienia proszę o kontakt na numer 600 812 416.

  4. Witam, jestem zainteresowany podjęciem pracy. Proszę o kontakt +48 575950214