8,50 GBP/h brutto

Anglia praca od zaraz Londyn pakowanie ciastek bez znajomości języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Opublikowany: 15 maja 2017 04:02

Aktualnie poszukujemy chętnych do zatrudnienia w Londynie na stanowisku pakowacza. Anglia praca od zaraz przy pakowaniu ciastek dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz ciastek
Miasto: Londyn, Anglia
Liczba wakatów: 4
Rozpoczęcie: od zaraz
Czas trwania umowy: 4 miesiące z możliwością przedłużenia
Wynagrodzenie: 8,50 GBP na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za układanie ciasteczek po 12 lub 18 sztuk i wkładanie ich do maszyny paczkującej
  • inne zadania zlecone przez kierownika

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji żywności
  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz na 4 miesiące
  • optymizm
  • zdolność do pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie znajomość systemu HACCP
  • jedna osoba w zespole musi porozumiewać się w języku angielskim

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • pracę od zaraz
  • umowę na 4 miesiące za pośrednictwem agencji pracy
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • raz na tydzień wypłatę pensji na konto walutowe
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 65 GBP za tydzień

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszeń zatytułowanych: „produkcja ciastek Londyn 02/2017” na adres:

  • ukemployment@europe.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-londyn/

ID ogłoszenia: 73859162f1615376

1 odpowiedź na “Anglia praca od zaraz Londyn pakowanie ciastek bez znajomości języka”

  1. Jestem zainteresowana z partnerem to pracobprosimybo kontakt ‭‭+44 7482 146130‬‬