7,50-8,50 GBP/h

Anglia praca od zaraz na magazynie z AGD bez znajomości języka Milton Keynes

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Milton Keynes
  • Opublikowany: 27 maja 2016 02:35

Oferujemy zatrudnienie w hurtowni sprzętu AGD dla Polaków od zaraz w Milton Keynes. Ogłoszenie pracy w Anglii bez znajomości języka na magazynie przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Lokalizacja: Milton Keynes, Anglia

Zarobki: od 7,50 do 8,50 GBP na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień dużych na potrzeby sklepów detalicznych
  • prace magazynowe polegające na obsłudze dostaw – rozładunek, przeliczenie i rozłożenie towaru na półkach
  • praca z wózkiem paletowym
  • przygotowywanie mniejszych paczek dla klientów indywidualnych

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • przyjazne nastawienie
  • otwartość na zmiany
  • zorganizowanie, motywacja
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • pomoc w dopełnieniu formalności
  • zatrudnienie na brytyjskiej umowie przez agencję pracy
  • wysokie zarobki, stawki rozdzielane według kompetencji
  • praca na zmianie nocnej w weekendy będzie premiowana extra
  • zamieszkanie w cenie 80 GBP tygodniowo, zapewnione miejsce w apartamentach wynajętych przez agencję

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:
uk-employment@europe.com z dopiskiem w tytule: „hurtownia AGD MK 2016”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-anglia-praca-na-magazynie-hurtowni-agd-bez-jezyka-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 985744703ec8f05

1 odpowiedź na “Anglia praca od zaraz na magazynie z AGD bez znajomości języka Milton Keynes”

  1. Patryk22 na 31 maja 2016 @ 18:29

    Witam jestem zainteresowany ofertom pracy hurtownia AGD MK 2016