ok. 9 GBP/h brutto

Anglia praca od zaraz na magazynie z zabawkami bez znajomości języka Liverpool

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Opublikowany: 13 lipca 2017 04:01

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na stanowisku magazyniera w hurtowni zabawek. Zatrudnienie w Liverpoolu dla Polaków bez znajomości języka przy rozładunku i zbieraniu zamówień.

Rozpoczęcie: od zaraz
Stanowisko: Pracownik magazynu
Miasto: Liverpool, Anglia
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Stawka godzinowa: 9 GBP na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • praca fizyczna na magazynie hurtowni z zabawkami przy rozładunku załadunku i rozkładaniu produktów na półki
  • do zadań należeć będzie również zbieranie zamówień i przygotowywanie do wysyłki
  • wprowadzanie nowych danych do systemu
  • wydawanie paczek kurierom
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
  • dbanie o porządek w obrębie magazynu

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie
  • mile widziane referencje
  • zdolności analityczne
  • samodzielność
  • umiejętność logicznego myślenia
  • zdolność do pracy zespołowej i współpracy z innymi działami
  • brak nałogów
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki jezdniowe
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • 3 miesięczną umowę próbną za pośrednictwem agencji a później możliwość zatrudnienia na stałe u brytyjskiego pracodawcy
  • opieka na miejscu i pomoc na początek
  • brak opłat – całkowicie darmowy udział w procesie rekrutacyjnym i pomoc w tłumaczeniu dokumentów
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 90 GBP miesięcznie od osoby
  • zaliczki
  • raz na tydzień przelew pieniędzy na konto

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem hurtownia zabawek Liverpool 07/2017.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/magazynier-w-hurtowni-zabawek-od-zaraz-praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-liverpool/

ID ogłoszenia: 4405965450cd1143