10 GBP/h brutto

Anglia praca od zaraz na produkcji jogurtów bez znajomości języka Luton UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2018 18:53

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji jogurtów oraz serków homogenizowanych. Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Luton dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 10 GBP na godzinę pracy brutto

Lokalizacja: Luton, Anglia

Liczba wakatów: 5

Zakres zadań:

  • praca przy linii produkcyjnej polegająca na wykonywaniu zadań pomocniczych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obsługiwanie maszyn i pakowanie produktów

Oczekiwania:

  • dostępność od II połowy sierpnia
  • dyspozycyjność do końca bieżącego roku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • brak nałogów
  • pełna punktualność i zaangazowanie

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione w pełni wyposażonym mieszkaniu, cena za tydzień od osoby to 45 GBP
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pensje wypłacane w systemie tygodniówek
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • red.dot@gmx.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja jogurtów Luton 08/2018”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-od-zaraz-bez-jezyka-na-produkcji-jogurtow-w-luton-2018/

ID ogłoszenia: 785b7915bda9976

ilość wszystkich wyświetleń: 1420, dzisiaj: 1