9,25 £/h +mieszkanie

Anglia praca 2019 od zaraz na produkcji pizzy mrożonej dla par bez języka Manchester UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Manchester
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2019 02:21

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Anglii na produkcji pizzy mrożonej. Od zaraz zatrudnienie 2019 dla par również bez znajomości języka w fabryce z Manchesteru.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Manchester, Anglia

Pensja: 9,25 GBP na godzinę pracy brutto

Umowa: na pół roku z opcją przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca w pozycji stojącej przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o wysoką jakość, wyrabianie ciasta, przygotowywanie składników, pakowanie i inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • otwartość, przyjazne nastawienie
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w podobnej pracy
  • preferujemy zgłoszenia od osób aktualnie zamieszkujących w Wielkiej Brytanii

Zapewniamy:

  • brytyjską umowę o pracę podjętą za pośrednictwem agencji pracy
  • pensje wypłacane raz na tydzień
  • dostępność od zaraz
  • opieka rezydenta Polaka na miejscu
  • możliwość korzystania z bezpłatnego zakwaterowania
  • opcja pracy w nadgodzinach oraz w trakcie weekendów +50% stawki podstawowej
  • wspólne lokum dla par

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt drogą elektroniczną, na adres:

  • red-dot@gmx.co.uk z dopiskiem w tytule: „Produkcja pizzy Manchester 08/12/19”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/manchester-od-zaraz-bez-jezyka-dam-prace-w-anglii-dla-par-na-produkcji-pizzy-mrozonej/

ID ogłoszenia: 485d49d159a882c