8,50-10/h GBP

Anglia praca 2018 od zaraz pakowanie kawy bez znajomości języka Bradford UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2018 22:58

Propozycja podjęcia aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie 2018 w firmie dystrybucyjnej z Bradford przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne. Zakwaterowanie zorganizowanie jest przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Lokalizacja: Bradford, Anglia

Zarobki: dla osób bez znajomości języka 8,50 GBP na godzinę pracy a dla osób z językiem angielskim 10 GBP na godzinę pracy brutto

Wakaty: 4

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • praca manualna, polegająca na samodzielnym kompletowaniu i pakowaniu kawy w zestawy promocyjne (w skład takiego zestawu wchodzi słoik kawy oraz kubek z logiem producenta)
  • do zadań należeć będzie również foliowanie, etykietowanie i montaż zabezpieczeń antykradzieżowych

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz na okres przynajmniej 3 miesięcy
  • zdolność do pracy w grupie
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • brak nałogów
  • przyjazne nastawienie
  • otwartość
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie w dobrych warunkach – w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe, kosze tygodniowy to 80 GBP od osoby
  • wysokie zarobki
  • pomoc w dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania wiadomości z aktualnym CV, na adres:

  • red.dot@gmx.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie kawy Bradford 04/18″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-kawy-w-bradford-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 9545adc73cc7c86b

1 odpowiedź na “Anglia praca 2018 od zaraz pakowanie kawy bez znajomości języka Bradford UK”

  1. Paulina 375 na 3 maja 2018 @ 09:23

    Jestesmy zainteresowani ta praca prosze o odpowiedz czy jest możliwość nas zatrudnić? Pozdrawiam 530311848