9 GBP/h + zakwaterowanie

Anglia praca od zaraz pakowanie przekąsek bez znajomości języka Oxford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Oxford
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 września 2018 22:59

Propozycja zatrudnienia dla osób bez znajomości języka w fabryce z Oxford przy pakowaniu przekąsek słonych. Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Miejsce zatrudnienia: Oxford, Anglia

Zarobki: 9 GBP na godzinę pracy brutto – jest to stawka z bezpłatnym zakwaterowaniem, dla osób które samodzielnie organizują sobie lokum 9,45 GBP na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie solonych przekąsek – orzeszków, krakersów, chipsów
  • praca przy linii produkcyjnej przy zdejmowaniu gotowych opakowań i umieszczaniu ich do pudełek kartonowych
  • przeprowadzanie ostatecznej kontroli jakości

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość zasad HACCP oraz ISO 22000
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • brak uzależnień
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • dostępność przynajmniej na okres 3 miesięcy

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu w pełni wyposażonych pokojach jednoosobowych z dostępem do wspólnej łazienki i kuchni
  • odzież robocza zorganizowana jest na miejscu przez pracodawcę
  • rzetelne przeszkolenie z zakresu BHP i HACCP
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną, na adres:

  • oxf-agency@solution4u.com z dopiskiem „przekąski Oxford”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-przekasek-oxford/

ID ogłoszenia: 2695b98eba26ce81