8,50 GBP brutto/h

Anglia praca od zaraz pakowanie słodyczy bez znajomości języka Coventry

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Coventry
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 04:16

Możliwość podjęcia pracy w Anglii dla 3 osób przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka angielskiego, od zaraz w Coventry.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy
Miasto: Coventry, Anglia
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba wakatów: 3
Wynagrodzenie: 8,50 GBP na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca manualna, polegać będzie na konfekcjonowaniu oraz pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne
  • zadania wykonywane są przy taśmie

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • komunikatywność, zorganizowanie, pracowitość
  • samodzielność (również w kwestii zorganizowania zamieszkania na miejscu)

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na dobrych warunkach
  • atrakcyjne zarobki
  • pensję wypłacaną raz na tydzień
  • pracę w nowoczesnym zakładzie z własną, dobrze wyposażoną stołówką
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail, z załączeniem aktualnych danych kontaktowych i CV na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem w nagłówku: słodycze Coventry 07/2017.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-w-coventry-uk/

ID ogłoszenia: 352595781c498792