10,41 GBP na godz.

Anglia praca od zaraz przy pakowaniu karmy dla zwierząt bez języka Southampton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Southampton
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 2 lipca 2022 01:02

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii przy pakowaniu karmy dla zwierząt suchej oraz mokrej. Zatrudnienie w Southampton dla pakowaczy bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 10,41 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał różne zadania produkcyjne;
  • praca przy produkcji suchej oraz mokrej karmy dla zwierząt.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • sumienność, a także dokładność;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy na produkcji.

Oferujemy:

  • wykonywanie zadań od poniedziałku do czwartku w godzinach: 06.00 – 16.00 z możliwością pracy w dodatkowe dni;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dojazd do miejsca pracy;
  • legalną pracę;
  • sprawdzonego oraz rzetelnego pracodawcę;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • bardzo dobre warunki pracy.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 02380 63 00 77

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-karmy-dla-zwierzat-od-zaraz-southampton/

ID ogłoszenia: 92462aff053467e5