8 GBP/h brutto

Anglia praca pakowanie pralinek bez znajomości języka od zaraz Luton UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Opublikowany: 9 maja 2016 02:32

Producent czekolady z Luton zatrudni nowych pracowników do pakowania czekoladek w Luton. Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Luton, Anglia

Liczba wakatów: 8

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 8 GBP brutto na godzinę

Obowiązki:

  • prace produkcyjne, związane z układaniem czekoladek na plastikowych wytłoczkach i przygotowywanie ich do pakowania maszynowego
  • kontrolowanie jakości czekoladek
  • zadania wypełnianie będą z uwzględnieniem surowych zasad BHP oraz w odpowiednim stroju
  • inne prace produkcyjne mogą zostać zlecone – również ozdabianie

Oczekiwania:

  • szybkie tempo
  • energiczność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wsparcie w kwestiach formalnych
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 50 funtów za tydzień
  • uczciwe zarobki
  • pierwsza umowa będzie podpisana za pośrednictwem agencji pracy na 3 miesiące, potem możliwość przedłużenia u brytyjskiego pracodawcy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • uk-employment@europe.com z dopiskiem: „pakowanie czekoladek Luton 2016”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-anglia-praca-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-w-luton/

ID ogłoszenia: 194572f9e0b04f70

4 komentarze na “Anglia praca pakowanie pralinek bez znajomości języka od zaraz Luton UK”

  1. Izabellla na 12 maja 2016 @ 14:10

    Witam.Jestem zainteresowana oferta pracy.Pelna dyspozycyjnosc.Prosze o kontakt.

  2. Izabellla na 12 maja 2016 @ 14:12

    “Pakowanie czekoladek Luton 2016”.
    Witam. Jestem zainteresowana oferta pracy. Pelna dyspozycyjnosc. Prosze o kontakt. Dziekuje.

  3. Witam, jestem zainteresowana pracą, wyjazd w każdej chwil. Prosze o kontakt 504089035. Pozdrawiam

  4. dominiak na 18 maja 2016 @ 23:39

    “Pakowanie czekoladek Luton 2016 ”
    Witam , jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt.