7.78 GBP/H Brutto

Anglia praca stała na produkcji spożywczej do fabryki w Stafford UK 2018

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Stafford
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Data rozpoczęcia pracy: 11-07-2018
  • Długość umowy: nieokreślona
  • Opublikowany: 12 lipca 2018 00:10
  • Wygasa: 6 godzin, 28 minut

Od zaraz poszukiwani kandydaci (k/m) do podjęcia pracy w Anglii 2018 z podstawową znajomością języka na produkcji spożywczej w rejonie Stafford jako operator prasy hydraulicznej.

Praca w Anglii sektor spożywczy dla Kobiet i Mężczyzn!!!

Miejsce pracy:Anglia

Region:Cała Polska

Oferujemy legalną pracę na warunkach Angielskich !!!

Praca od zaraz, dla Kobiet i Mężczyzn!!!

Dla Naszego Klienta z Anglii poszukujemy do Fabryki na gięcie na prasach hydraulicznych osoby z doświadczeniem

Pracowników: ( Press Brake Operator ) Praca polega na realizacji zamówień zgodnie z harmonogramem, praca na maszynach typu: Amada

!!! Dla Par wynajmujemy pokoje dwu osobowe !!!

OPIS STANOWISKA:
Pracownik hali produkcyjnej

WYMAGANIA:

-dyspozycyjność

-dobry stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy fizycznej

-silna motywacja do pracy

-buty ( safety shoes )

-referencje oraz historia pracy

OFERUJEMY:

-wynagrodzenie 11.50-14.58 funtów/h brutto dniówki

-nadgodziny płatne 50% stawki podstawowej

-szkolenie wstępne po podjęciu pracy

-pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie pod stałą opieką managerów

-28 dni płatnego urlopu

-praca w systemie 4 dni pracy 4 dni wolne 06:00 – 18:00

-pomoc w zakwaterowaniu, pomoc w N.I.N. oraz otwarciu konta dla Klienta

-odbiór Klienta z lotniska w Anglii

!!!PEWNA I LEGALNA PRACA W ANGLII!!!

!!!JEST MOZLIWOSC PRACY NADGODZIN PŁATNE EXTRA 50% STAWKI NA GODZINE!!!

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania w razie potrzeby jesteśmy do Waszej dyspozycji.

biuro@afterbrexit.pl, afterbrexit.pl, 721-272-526

ID ogłoszenia: 7585b436c80293ac

ilość wszystkich wyświetleń: 42, dzisiaj: 1