11 euro brutto

Baarn Holandia praca 2019 z językiem angielskim od zaraz na magazynie z przyprawami

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Baarn
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 10 czerwca 2019 01:15

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii ze znajomości języka angielskiego. Zatrudnienie w rejonie Baarn od zaraz na magazynie z przyprawami przy pakowaniu towaru i przygotowaniu do wysyłki.

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta firmy z Holandii poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Baarn

Opis stanowiska:
– pakowanie przypraw do pudeł i szykowanie do wysyłki;
– sortowanie paczek;
– układanie pakunków do 20 kg.

Oferujemy:
– pracę w wymiarze minimum 40h tygodniowo z możliwością nadgodzin;
– pracę w systemie trzyzmianowym;
– stawkę od 11 euro brutto za godzinę;
– kontrakt holenderski;
– opiekę polskiego koordynatora;
– zakwaterowanie i ubezpieczenie.

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego;
– chęć do pracy, rzetelność, uczciwość.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub kontakt telefoniczny +48 517 491 676.

ID ogłoszenia: 8165cf8e78b785b6

ilość wszystkich wyświetleń: 679, dzisiaj: 1