11,76

Belgia praca jako pracownik produkcji w miejscowości Peer od zaraz

  • Kraj: Belgia
  • Miasto lub region: Peer
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Opublikowany: 22 lipca 2018 23:06

Ze znajomością języka angielskiego bądź holenderskiego do podjęcia praca w Belgii od zaraz jako pracownik produkcji w fabryce nici. Pracodawca nie zapewnia zakwaterowania.

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) dla naszego klienta w Peer/ Belgia poszukuje pracowników produkcyjnych.
Obowiązki:
– praca na linii produkcyjnej (produkcja nici),
– nakładanie dużych szpul na linię,
– kompletowanie produktów na paletach,
– owijanie palet.
Wymagania:
– komunikatywny angielski lub holenderski,
– wcześniejsze doświadczenie w produkcji jest zaletą, ale nie jest wymagane, ponieważ będzie przeprowadzone szkolenie,
– elastyczność i motywacja do pracy,
– własne zakwaterowanie w okolicy Peer oraz własny transport do pracy,
– gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane.
Oferta:
– długoterminowe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
– praca zmianowa,
– świadczenia pracownicze, takie jak bony na posiłki i dodatki zmianowe,
– wynagrodzenie 11,76 euro/h,
– zwrot kosztów dojazdu do pracy.
Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: Pracownik produkcji nici/Peer.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 1785b51f3edf1e3d

ilość wszystkich wyświetleń: 1071, dzisiaj: 1