13,10

Belgia praca od zaraz na produkcji posiłków gotowych w Westerlo

  • Kraj: Belgia
  • Miasto lub region: Westerlo / Oevel
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2018 00:58

Ze znajomością języka angielskiego możliwa legalna praca w Belgii na produkcji i pakowaniu gotowych posiłków w fabryce z Westerlo. Zatrudnienie od zaraz dla osób, które dysponują własnym zakwaterowaniem.

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje osób do pracy przy produkcji posiłków.

Obowiązki:
– pakowanie gotowych posiłków.
– przygotowywanie gotowych posiłków

Wymagania:
znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego,
własne zakwaterowanie w okolicach Oevel,
własny transport do pracy.

Oferujemy:
stałą pracę
wynagrodzenie 13,10 euro brutto/h,
eko-czeki,
zwrot za transport.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 9855ae07560d048c

ilość wszystkich wyświetleń: 295, dzisiaj: 1