do ustalenia

Belgia praca od zaraz na produkcji rybnej z językiem angielskim, Brugia

  • Kraj: Belgia
  • Miasto lub region: Brugia
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 4 listopada 2020 02:17

W rejonie Brugii propozycja pracy w Belgii od zaraz ze znajomością języka angielskiego na produkcji rybnej. Dla pracowników zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Belgii

miejsce pracy: Brugia

Zakres obowiązków:

– praca w zakładzie zajmującym się przetwórstwem ryb
– dbałość o ciągłość procesów produkcyjnych,
– filetowanie, sortowanie, pakowanie
– obsługa maszyn produkcyjnych.

Wymagania:
– doświadczenie przy filetowaniu ryb
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
– sprawność fizyczna oraz brak przeciwwskazań do pracy w chłodnym otoczeniu

Oferujemy:
· belgijska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
– zwrot kosztu dojazdu do pracy
· Wynagrodzenie: 13,13 Euro/godzinę Brutto + dodatki za nadgodziny
– zakwaterowanie: 75 Euro tygodniowo
– minimum 38 godzin pracy w tygodniu, możliwość wypracowywania nadgodzin

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “Ryby Belgia”

prosimy również o informację czy posiadają Państwo prawo jazdy i własny samochód (nie jest to warunek konieczny) oraz o dyspozycyjności do podjęcia pracy

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 7635fa061ca99115

ilość wszystkich wyświetleń: 733, dzisiaj: 1