165 NOK/h brutto + zakwaterowanie

Bergen dam pracę w Norwegii dla par bez znajomości języka produkcja dań gotowych

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 lutego 2016 01:15

Pilnie zatrudnimy pracowników bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie w fabryce z Bergen dla par od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: 165 NOK na godzinę brutto plus darmowe zakwaterowanie

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • kontrola jakości produktów finalnych
  • pakowanie gotowych dań
  • magazynowanie
  • obsługiwanie maszyn po uprzednim szkoleniu
  • zadania na taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • brak problemów z udziałem w rozmowie rekrutacyjnej która odbędzie się w Gdańsku
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym i w godzinach nocnych
  • brak nałogów
  • zaświadczeni o niekaralności
  • umiejętność pracy w grupie
  • otwartość, optymizm, miła aparycja
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • odzież robocza
  • szkolenie pracownicze
  • opieka polskiego koordynatora na miejscu
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacyjnym
  • na miejscu oferujemy wsparcie w kwestiach urzędowych
  • bezpłatne zamieszkanie na czas zatrudnienia – dobre warunki, mieszkanie jest wyposażone oraz umeblowane

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać poprzez stronę:
http://bit.do/rekrutacja-2016 z zaznaczeniem opcji: „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2016″

Będziemy kontaktować się wyłącznie z wybranymi osobami. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-w-norwegii-produkcja-dan-gotowych-bez-znajomosci-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 87556b1da23deff1

1 odpowiedź na “Bergen dam pracę w Norwegii dla par bez znajomości języka produkcja dań gotowych”

  1. Witam,
    Wraz z dziewczyną Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy oraz wyjazdem od zaraz. Proszę o kontakt pod nr 883138148 lub email: bslodkowski10@gmail.com również do przesłania naszych CV. Z góry dziękuję i Pozdrawiam.