ok 1100€ + dodatki

Berlin Niemcy praca jako pracownik produkcji (m/f)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin (Spandau)
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 października 2017 02:42

Z dobrą znajomością języka możliwość legalnej pracy w Niemczech na stanowisku pracownika produkcji. Zatrudnienie w Berlinie przy pakowaniu, kontroli jakości, obsłudze maszyn, wysyłce towarów etc.

Pracownik produkcji (m/f) w Berlinie (Spandau)

Dla naszego Klienta z branży metalowej w Berlinie Spandau poszukujemy pracowników produkcji. Praca w systemie 3-zmianowym.

Obowiązki :
• W zależności od działu – kontrola jakości, pakowanie, wysyłka towaru, obsługa maszyn

Wymagania :
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
• Sumienność, odpowiedzialność i punktualność

Oferujemy :
• Szkolenie
• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• Dodatki urlopowe i świąteczne
• Zarobki netto na poziomie około 1100€ plus dodatki
• Wysokiej jakości ubrania robocze
• Długoterminowe zatrudnienie
• Wsparcie przy załatwianiu formalności

Osoby zainteresowane pracą prosimy aplikować wysyłając CV na adres bewerbung.berlin.west@wackler-group.de

ID ogłoszenia: 69459dddbb1a0e6d

ilość wszystkich wyświetleń: 863, dzisiaj: 1