12 euro/h brutto

Berlin pakowanie wafelków od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 grudnia 2016 03:48

Zatrudnimy od zaraz 4 osoby do pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu ciastek oraz wafelków. Ogłoszenie z Berlina dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz
Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy
Wakaty: 4
Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • pakownie gotowych ciastek oraz wafelków
  • kontrolowanie jakości wyrobów
  • obsługa podstawowych i prostych w użyciu maszyn produkcyjnych
  • ręczne zdejmowanie z taśmy produktów i wkładanie do pudełek zbiorczych
  • kooperacja z innymi działami

Oczekiwania:

  • skrupulatność
  • świetna organizacja pracy własnej
  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość pracy w Sylwestra z wolnymi świętami – 24-26.12.2016
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • wolne święta Bożego Narodzenia
  • pracujący sylwester
  • szkolenie wdrażające
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu oraz pomoc we wszelkich kwestiach

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV wraz ze zdjęciem, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: pakowanieciastek12/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-ciastek-berlin/

ID ogłoszenia: 6485850d05b6d7a0

3 Odpowiedzi na “Berlin pakowanie wafelków od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka”

  1. krystian.ka na 25 stycznia 2017 @ 15:05

    Witam, jestem zainteresowany wraz z dziewczyną. Proszę o kontakt na nr 690 384 460 lub na e-mail krystian.kuriata.kk@gmail.com

  2. Witam, proszę o kontakt 516-972-233 Dominika

  3. Kasia 8002 na 5 lutego 2017 @ 18:05

    Witam proszę o kontakt jesteśmy parą i zainteresowani ofertą 721500217