1400 euro brutto/mc

Berlin praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu kanapek w fabryce

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 10 grudnia 2015 02:04

Możliwość zatrudnienia w fabryce z Berlina na produkcji przy pakowaniu kanapek. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz kanapek

Lokalizacja: Berlin

Wynagrodzenie: 1400 euro brutto/mc

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca produkcyjna wykonywana będzie z przestrzeganiem najwyższych standardów BHP
  • zadania wymagają obsługi prostych maszyn produkcyjnych
  • pracownik układa składniki na kanapki oraz zajmuje się pakowaniem

Wymagania:

  • wysoka motywacja
  • zorganizowanie
  • praca zgodnie z zasadami zakładowymi oraz BHP
  • dobra kondycja i wytrzymałość fizyczna
  • mile widziane osoby w pracy na produkcji spożywczej
  • punktualność

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie na przejrzystych, niemieckich warunkach
  • każdy pracownik zostaje objęty ubezpieczeniem
  • odprowadzanie składek
  • zakwaterowanie za 300 euro miesięcznie – zapewniamy komfortowe warunki, w pełni wyposażone mieszkanie z pościelą, garnkami, sztućcami, itp

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia zatytułowanego następująco: „Niemcy praca pakowanie kanapek, Berlin″
na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 696566824e86131d