8,50 GBP/h + zakwaterowanie

Bez języka Anglia praca dla par na magazynie z art. dla zwierząt od zaraz Luton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2018 22:56

Propozycja zatrudnienia w Luton dla par na stanowisku magazyniera – komisjonera w hurtowni z akcesoriami dla zwierząt. Anglia praca od zaraz dla osób bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik magazynu – komisjoner

Miejsce zatrudnienia: Luton i okolice, UK

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Pensja: 8,50 GBP na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • praca będzie polegała na zbieraniu produktów pod zamówienia składane drogą elektroniczną
  • pracownik obsługuje skaner ręczny oraz wózek paletowy
  • zatrudnienie odbywa się na magazynie hurtowni z towarem dla zwierząt – karmą, zabawkami, posłaniami, gryzakami itp.

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego nawet na poziomie podstawowym
  • dostępność na minimum 3 miesiące

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie na okres pierwszych 3 miesięcy
  • pomoc koordynatorów i współpracowników na miejscu
  • świetne warunki i dobry socjal

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo na podany poniżej adres kontaktowy:

  • ukemployment@europe.com z dopiskiem w nagłówku: „Magazyn zoologiczny Luton”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dla-par-dam-prace-w-anglii-na-magazynie-z-art-dla-zwierzat-bez-jezyka-luton/

ID ogłoszenia: 3715adc9471b0e33