134,50 DKK/h brutto

Aalborg praca w Danii od zaraz bez znajomości języka na produkcji dań gotowych

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Opublikowany: 16 października 2016 19:38

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Danii dla Polaków od zaraz w fabryce z Aalborg. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka na produkcji dań gotowych przy przygotowywaniu składników.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Rozpoczęcie: od zaraz
Miasto: Aalborg, Dania
Zarobki: 134,50 DKK na godzinę brutto

Obowiązki:

  • zatrudnienie odbywać się będzie w fabryce na produkcji dań gotowych. Osoba zatrudniona zajmuje się przygotowywaniem składników – myciem, krojeniem. Do zadań będzie należeć kontrola jakości procesów produkcyjnych i składników a także odsługiwanie i konserwacja maszyn.

Oczekiwania:

  • umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy
  • samodzielność
  • zdolność do logicznego myślenia i podejmowania decyzji
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie
  • solidność

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy relokacji
  • samodzielne stanowisko
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy, podpisanej bezpośrednio z pracodawcą
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 3000 DKK za miesiąc

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 018/10/Dania

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 8385803ae4111bbb

1 odpowiedź na “Aalborg praca w Danii od zaraz bez znajomości języka na produkcji dań gotowych”

  1. witam jestem zainteresowany oferta proszę o kontakt na mail: mateuszwojtasik90@gmail.com