9,85 GBP brutto/h

Bez języka Anglia praca na magazynie napojów od zaraz Birmingham UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Długość umowy: 6 miesięcy lub dłużej
  • Opublikowany: 10 września 2022 01:12

Dla magazynierów bez znajomości języka do podjęcia praca w Anglii. Zatrudnienie w Birmingham od zaraz na magazynie hurtowni napojów. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: 9,85 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień na palety z wykorzystaniem ręcznego wózka elektrycznego oraz skanera;
  • ręczne załadowywanie zgrzewek napojów – mogą one ważyć do 25 kg;
  • owijanie załadowanych palet stretchem i odstawianie ich w odpowiednie miejsca na magazynie.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie;
  • mile widziana podstawowa znajomość angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności, ale nie starsze niż 3 miesiące;
  • pracowitość;
  • szybkie tempo pracy;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz na przynajmniej 6 miesięcy;
  • dobra sprawność fizyczna i brak problemów z kręgosłupem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • brytyjskie warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 50 GBP na tydz. od osoby;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do UK dla osób, które są w Polsce;
  • zagwarantowany minimalny kurs wymiany funta, gdzie 1 GBP = 5,50 PLN

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „Hurtownia napojów Birmingham 2022”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-napojami-w-birmingham-2022/

ID ogłoszenia: 337631ab84a42bbf