8,60 GBP brutto/h

Bez języka Anglia praca od zaraz w Liverpoolu dla par przy pakowaniu słodyczy

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca 2020 roku lub dłużej
  • Opublikowany: 21 października 2020 02:15

Dla pakowaczy aktualna od zaraz oferta tymczasowej pracy w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Liverpoolu dla par przy pakowaniu słodyczy promocyjnych z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Liverpool.

Wynagrodzenie: 8,60 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 (albo dwie pary).

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie firmy dystrybucyjnej;
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie słodyczy i zestawów promocyjnych przy linii produkcyjnej;
  • obecnie pakuje się zestawy promocyjne czekoladowych słodyczy z motywem Halloween oraz Bożego Narodzenia.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • możliwość podjęcia pracy o zaraz;
  • otwartość oraz komunikatywność;
  • bezkonfliktowe wykonywanie swojej pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (zakład ze stołówką oraz kantyną);
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pracę w międzynarodowym zespole;
  • wsparcie przy dopełnianiu różnych formalności;
  • pracę do podjęcia od zaraz do końca 2020 roku albo dłużej.

Aplikacja:

Pary proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

CV w j. angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „słodycze Liverpool 2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-jezyka-od-zaraz-w-liverpool-uk/

ID ogłoszenia: 8185f8edd6a87f06