od 3500 zł netto

Bez języka Czechy praca dla grup, par od zaraz na produkcji elektroniki w Mikulov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mikulov, Brno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 września 2021 00:37

W Mikulov od zaraz także dla par i grup oferta ciekawej pracy w Czechach na produkcji przy montażu komponentów elektronicznych bez znajomości języka czeskiego.

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9145) poszukuje osób do pracy w Czechach, na stanowisku pracownik produkcji.
Praca z zakwaterowaniem na miejscu.

Miejsce pracy: Mikulov

Obowiązki:
•Praca na produkcji,
•Montaż podzespołów elektrycznych i elektronicznych,
•Obsługa maszyn,

Wymagania:
•Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
•Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
•Chęć i motywacja do pracy,
•Chęć podjęcia pracy z zakwaterowaniem na terenie Czech,

Oferta:
•Umowa o pracę z czeskim pracodawcą,
•Praca na pełny etat / możliwość nadgodzin,
•Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki,
•Praca również dla par, grup.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl w tytule: Praca produkcja Czechy lub o kontakt pod nr: + 48 691 839 554

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 9186139ef6299eb9

ilość wszystkich wyświetleń: 208, dzisiaj: 1