35 000 CZK brutto/mc

Bez języka Czechy praca fizyczna przy sortowaniu paczek od zaraz Hradec Králové

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Hradec Králové
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2023 00:09

Dla Polaków aktualna od zaraz fizyczna praca w Czechach 2023. Zatrudnienie w Hradec Králové bez znajomości języka przy sortowaniu paczek. Zakwaterowanie darmowe zapewniał będzie pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hradec Králové.

Wynagrodzenie: 35 000 CZK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym – niektóre paczki mogą ważyć nawet do 50 kg;
  • zadaniem będzie rozładunek, przekładanie i załadunek paczek;
  • praca z wykorzystaniem skanera.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • chęć podjęcia pracy na zmianie nocnej od 19:00 do 3:30;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • gotowość do podjęcia pracy chodzącej/lub stojącej.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • za każdą przepracowaną zmianę voucher na obiad w cenie 150 CZK;
  • bezpłatny przejazd z mieszkania do miejsca pracy i powrotem;
  • 20 + 5  dni urlopu;
  • 2 dnia Fit day na wizytę u lekarza albo planowany zabieg;
  • możliwość awansowania.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 796 520 859

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/manipulant-przesylek-czechy-hradec-kralove-CID4-IDUaVEm.html

ID ogłoszenia: 7016446872147ab0