od 22 300 CZK netto/mc

Bez języka Czechy praca na produkcji układów wydechowych od zaraz Pisek 2021

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Pisek
  • Długość umowy: 12 miesięcy z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2021 00:44

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach bez znajomości języka. Zatrudnienie w Pisek przy produkcji układów wydechowych i katalizatorów. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Pisek.

Wynagrodzenie: od 22 300 CZK netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji, gdzie zadaniem będzie manualne montowanie części układów wydechowych oraz katalizatorów dla samochodów;
  • zatrudnienie przy linii produkcyjnej;
  • obsługiwanie maszyn;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • praca o charakterze fizycznym;
  • praca na 2 – 3 zmiany.

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem;
  • mile widziane doświadczenie;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • chęci i motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe – stawka godzinowa to około 142 CZK netto;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • zwrot kosztów podróży – 1500 CZK;
  • zaliczki raz w tygodniu;
  • czeską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 12 miesięcy z opcją przedłużenia;
  • bezpłatne badania lekarskie oraz odzież i obuwie robocze;
  • dla chętnych darmowy kurs języka czeskiego;
  • możliwość rozwijania się oraz awansowania;
  • zakwaterowanie w hotelu pracowniczy (dopłata od agencji albo dopłata do własnego zakwaterowania);
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • pakiet socjalny;
  • możliwość wykorzystania 20 dni urlopu;
  • bardzo dobre warunki konta bankowego oraz abonamentu komórkowego;
  • bezpieczne środowisko pracy;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz bezpośredniego zatrudnienia.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres e-mail: workczechrepublic@dpwork.pl

Zamiast CV można także wysłać krótką informację o sobie, czyli: imię, nazwisko, data urodzenia, telefon kontaktowy, adres e-mail, doświadczenie zawodowe, wykształcenie, dodatkowe umiejętności/uprawnienia.

Można również zadzwonić pod numer telefonu: +48662287769 (poniedziałek – piątek od 9.00 do 17.00).

Źródło: www.praca-za-granica.pl/o-978066.php

ID ogłoszenia: 46606c599f9578f

ilość wszystkich wyświetleń: 425, dzisiaj: 1