32 000 CZK na mc

Bez języka Czechy praca produkcja lamp samochodowych od zaraz w Mohelnicach

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mohelnice
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 4 września 2021 00:38

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w Mohelnicach bez języka przy produkcji lamp samochodowych. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mohelnice.

Wynagrodzenie: 32 000 CZK na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji przy montowaniu lamp samochodowych;
  • pracownik będzie zajmował się montażem drobnych elementów;
  • obsługiwanie maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli produktu;
  • zatrudnienie w systemie trzyzmianowym (po 8 godzin) albo w dwuzmianowym (po 12 godzin).

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • pełna samodzielność;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe + bonus adaptacyjny 25 000 CZK;
  • możliwość brania zaliczek raz w tygodniu;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • codzienny transport do Czech (Kłodzko – Bystrzyca – Międzylecie – Mohelnice) albo możliwość zapewnienia zakwaterowania;
  • 25 dni urlopu w roku;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie polskiej team leaderki na linii;
  • pracę w czystym i nowoczesnym zakładzie;
  • czeską umowę o pracę;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • bonus 12 000 CZK za polecenie nowego pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: weronika.menet@manuvia.com albo można zadzwonić na numer telefonu: 665 777 463

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/operator-ka-na-produkcji-czechy-darmowe-zakwaterowanie/

ID ogłoszenia: 8436131b007520f7