8,50 GBP/h

Bez języka dam pracę w Anglii dla par przy pakowaniu ciastek 2017 od zaraz Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Opublikowany: 12 września 2017 01:02

Poszukujemy od zaraz pakowaczy również bez znajomości języka do pakowania ciastek w fabryce z Londynu. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Anglii 2017 dla par na 4 miesiące.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia

Liczba wakatów: 4

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 8,50 GBP na godzinę pracy

Umowa: na okres 4 miesięcy

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca polegająca na ręcznym pakowaniu ciastek w stosy po 12/18 sztuk
  • obowiązkiem będzie wkładanie stosów do maszyny pakującej
  • po odpowiednim szkoleniu obowiązkiem będzie obsługa maszyny produkcyjnej

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • zdolność do pracy w zespole
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • atutem będzie znajomość systemu HACCP
  • dostępność od zaraz
  • optymizm
  • dostępność na najbliższe 4 miesiące

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • pracę w Anglii od zaraz
  • wysokie wynagrodzenie
  • zarobki wypłacane w formie tygodniówek
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 65 GBP za tydzień od osoby lub 100 GBP od pary
  • zatrudnienie na czas określony na umowie podpisanej przez agencję pracy

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • ukemployment@europe.com z dopiskiem w nagłówku: „produkcja ciastek Londyn 09/2017”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-ciastek-bez-jezyka-londyn-2017/

ID ogłoszenia: 81759b6c701bdafb