8,60/h brutto + zakwaterowanie

Bez języka dam pracę w Anglii dla par przy pakowaniu słodyczy od zaraz 2019 Liverpool

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2019 02:09

Aktualnie poszukujemy osób do tymczasowej pracy w Anglii przy pakowaniu słodyczy. Ogłoszenie 2019 z Liverpoolu skierowane dla par, również bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Miejsce zatrudnienia: Liverpool, Anglia

Pensja: 8,60 GBP na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie słodyczy w zestawy promocyjne związane z tematem świąt Wielkanocnych

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • otwartość, zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bezkonfliktowość
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy pakowaniu

Zapewniamy:

  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • pracę na czas określony – umowę do Świąt Wielkanocnych
  • zatrudnienie w międzynarodowym zespole
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • raz na tydzień wypłacanie pensji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Anglii, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem słodycze Liverpool 2019

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-anglia-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-liverpool-2019/

ID ogłoszenia: 7745c50a1f00a5da