9,25 GBP/h brutto

Bez języka dam pracę w Anglii od zaraz na magazynie z RTV Luton UK 2018

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 maja 2018 02:01

Hurtownia sprzętu RTV z Luton posiada wakat na stanowisku magazyniera. Od zaraz aktualna oferta pracy w Anglii 2018 dla osób bez znajomości języka angielskiego z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu RTV

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,25 euro brutto

Miasto: Luton, Anglia

Umowa: na pół roku z opcją przedłużenia

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się komisjonowaniem sprzętu RTV – sprzętu stereo, telewizorów
  • obowiązkiem będzie kompletowanie towarów z użyciem skanera ręcznego a także wózka paletowego
  • osoba zatrudniona będzie obsługiwała sklepy detaliczne

Oczekiwania:

  • dostępność na okres najbliższych 6 miesięcy
  • brak konfliktów z prawem – posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • brak nałogów
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy a także znajomość języka niemieckiego
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • pomoc na miejscu we wszelkich sprawach natury formalnej
  • zamieszkanie w cenie 50 GBP tygodniowo
  • przyjazne warunki zatrudnienia i zgrany zespół
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • greatjob@the-fastest.net z dopiskiem w nagłówku: „RTV Luton maj 2018″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-rtv-w-luton/

ID ogłoszenia: 2685af8089676caf