3400 PLN Netto/mc

Bez języka dam pracę w Czechach dla par na produkcji elektroniki od zaraz Kutná Hora

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Kutná Hora
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 7 października 2020 02:45

Aktualna od zaraz praca w Czechach bez znajomości języka. Zatrudnienie w Kutná Hora dla par na produkcji elektroniki przy montażu dysków komputerowych. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kutná Hora.

Wynagrodzenie: 3400 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się montowaniem dysków komputerowych oraz serwerów przy linii produkcyjnej;
  • nowoczesny i czysty zakład pracy;
  • praca zmianowa po 12 godzin na dobę.

Wymagania:

  • odpowiedzialne i dokładne wykonywanie zadań;
  • możliwość wykonywania pracy w systemie dwuzmianowym;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie;
  • zatrudnienie bez doświadczenia;
  • pracę także dla par;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • możliwość otrzymania bonusu indywidualnego oraz wydajnościowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – stawka podstawowa to 19 350 CZK brutto, a po przeszkoleniu będzie możliwość otrzymania podwyżki;
  • przeciętne zarobki bez nadgodzin wynoszą 3400 PLN netto;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • czeską umowę o pracę;
  • bezpłatny transport z Katowic do Kutnej Hory;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pomoc doświadczonych specjalistów o koordynatorów.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: Aneta.Kauf@manuvia.com

Można również zadzwonić pod numer telefonu: +48 665 777 464

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/operator-produkcji-w-czeskiej-miedzynarodowej-firmie/

ID ogłoszenia: 7435f7c5ab9334b6