2800-3000 PLN netto/mc

Bez języka dam pracę w Czechach pakowanie środków higienicznych od zaraz 2021

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Czechy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 19 stycznia 2021 02:17

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz aktualna praca w Czechach. Zatrudnienie bez znajomości języka dla pakowaczy przy pakowaniu środków higienicznych oraz kontrolowaniu jakości wyrobów.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Czechy.

Wynagrodzenie: 2800 – 3000 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem środków higienicznych, układaniem kartonów na paletach, a także uzupełnianiem worków w maszynie;
  • zadaniem będzie również przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • zmotywowanie do pracy;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • czeską umowę o pracę na 12 miesięcy;
  • zniżki na posiłki, które można kupić w firmowej kantynie;
  • możliwość skorzystania z 20 dni urlopu;
  • wsparcie koordynatora;
  • trzynaste wynagrodzenie.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Czechach, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/lekka-praca-w-czechach-pakowacz-ka/czechy/15978818

ID ogłoszenia: 17560058f13a605f